1. Galaksinin Koruyucuları 1

  Galaksinin Koruyucuları 1

  1080P Türkçe Altyazı

  Galaksinin Koruyucuları Orijinal adı Guardians of The Galaxy olan film oldukça sıradışı bir konuyu ele alıyor. Filmin kahramanı Peter Quill kendisine bir lakap takıyor. Maceraya oldukça düşkün olan Peter Quill sıradışı ve gizemli bir küreyi çalıyor. Fakat çaldığı kürenin peşinde olan başka biri daha var, Ronan hırslı bir karakter. Oldukça da güçlü olan Ronan ile Peter Quill, yani kendisine taktığı isimle hitap edilecek olursa Star-Lord, karşı karşıya kalıyor.
  Macera Tam Burada Başlıyor
  Gizemli kürenin Ronan’ın eline geçmesi evren ve insanlık için çok kötü sonuçlar doğurabilir. Bu durumdan kurtulmaya çalışan Star-Lord kendisini farklı bir maceraya atılmış durumda buluyor. Öyle ki Star-Lord kendisini apayrı bir yerde buluyor. Bu yer içerisinde kimsenin birbiriyle alakası olmayan kişilerin bir arada olduğu bir ekip.
  Ekipte Kimler Var?
  Star-Lord tehlikeden kaçınmak isterken dahil olduğu ekipte Roket adında silahlı rakun ve Rakun’a yol arkadaşlığı yapan aynı zamanda da ağaç kılığında olan Groot, Gamora adında ölümcül yeşil bir kadın ve ihtikamdan adeta gözleri kör olan Yokedici Drax vardır. Birbirinden çok bağımsız olan bu karakterler bir şekilde iş birliği içerisindedir artık. Bu beşli gizemli küre için her türlü zorluk ile mücadele etmeye hazırdır. Peki, Ronan’dan gizemli küreyi kurtarmayı başarabilecekler midir? Gerilimli bir macera bir filmi olan Galaksinin Koruyucuları filmi macera severler için tam biçilmiş kaftan bir filmdir.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.1   223

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle